ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ – ОДНА ЗІ СКЛАДОВИХ УСПІХУ.

Дата: 25.11.2021 16:18

Усі ми бачимо стійкий та упевнений розвиток нашої громади упродовж останніх років, який щороку набирає обертів.

Це -  спорудження нових та відновлення наявних об’єктів  інфраструктури, асфальтування шляхів, освітлення вулиць та доріг, створення необхідних закладів, установ та багато іншого,  а в цілому забезпечення – зручних й комфортних умов для проживання людей.

А одним з основних   факторів, які обумовлюють розвиток та зростання громади, є ефективне управління фінансами, створення додаткових фінансових можливостей  щодо залучення коштів з інших джерел, повного та раціонального їх засвоєння та використання.

Важливим при цьому є прозоре прийняття вчасних, компетентних, обгрунтованих й раціональних рішень. А саме у цьому і полягає одна із «родзинок»  професійного ядра сільської ради.

Наразі, виконавчим комітетом сільської ради, зважаючи на близьке завершення поточного року, для забезпечення  повноцінного функціонування комунальних  підприємств, які обслуговують наших жителів, розглянуто й схвалено фінансові плани їх  роботи.

На черзі чергова, 14-та сесія 8 скликання, на розгляд якої теж винесено низку важливих фінансових й бюджетних питань.

Слід відзначити, що результати фінансової діяльності Якушинецької громади  є офіційно визнаними на рівні області  та держави вже не перший рік.

Так, за оцінкою Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації, Якушинецька громада посіла 2-ге місце серед громад області за підсумками виконання бюджетів за 9-ть місяців поточного року.

Маємо наочне підтвердження одного з наших пріоритетів : «Ефективне управління фінансами – одна зі складових успіху».