Про оскарження окремих норм Регламенту

тел. (0432)56-75-14,факс (0432) 56-75-19,

е-mail: yakushinecka-rada@ukr.net, web:https://yakushynecka-gromada.gov.ua/

Код ЄДРПОУ 04330021

02.12.2021                                                                                             №10-02/1979

ОГОЛОШЕННЯ

для опублікування на офіційному веб-сайті Якушинецької сілької ради: https://yakushynecka-gromada.gov.ua/

Ухвалою судді Вінницького окружного адміністративного суду Дмитришеної Р.М. від 09.11.2021 розпочато підготовче провадження щодо визнання протиправними та не чинними пунктів Регламенту Якушинецької сільської ради зі змінами, внесеними від 24.09.2021 в адміністративній справі №120/4133/21-а за позовом Гайди Т.М., Булгакова А.О. до Якушинецької сільської ради про оскарження окремих норм Регламенту роботи Якушинецької  сільської ради в новій редакції, затвердженого  рішенням Якушинецької сільської ради Вінницького району  Вінницької області  01 сесії 8 скликання від 03 грудня 2020 року «Про затвердження регламенту роботи Якушинецької сільської ради в новій редакції, зокрема, таких пунктів як: 2.1.7. Під час пленарного засідання ради в залі засідань мають бути присутніми  депутати, а також можуть бути присутніми посадові та службові особи  ради, запрошені особи, журналісти, працівники засобів масової інформації (далі - представники засобів масової інформації) та особи, які виявили бажання бути присутніми на відкритому пленарному засіданні ради і отримали підтвердження про можливість бути присутнім (далі – відвідувачі). 2.1.8. Присутні (депутати, посадові та службові особи ради, запрошені особи, представники засобів масової інформації та відвідувачі) на пленарному  засіданні  ради, розміщуються на відведених для них місцях. Представники засобів масової інформації акредитуються при раді на певний термін, який не може бути більшим за термін дії повноважень ради поточного скликання,  шляхом подання відповідної заяви,  особисто або повноважною особою ЗМІ, секретарю ради. Рішення про відмову в акредитації приймається суб’єктом владних повноважень.2.1.12.  Особа, яка бажає відвідати відкрите пленарне засідання  ради, подає не пізніше як за день до пленарного засідання ради на її електронну адресу: yakushinecka-rada@ukr.net  сканкопію заяви або секретарю ради письмову заяву щодо бажання відвідати відкрите пленарне засідання. Секретар ради веде облік заяв у порядку їх надходження, а також  облаштованих місць для запрошених осіб, представників ЗМІ, осіб, які мають намір відвідати відкрите пленарне засідання, з метою встановлення відповідності ймовірної кількості присутніх осіб кількості місць в залі засідань. На кожну заяву  секретар ради інформує про результати розгляду заяв щодо можливості відвідати відкрите засідання ради. 2.1.13. Відвідувач зобов’язаний: 1) завчасно, але не пізніш як за 30 хвилин до початку пленарного засідання зареєструватися у секретаря ради та зайняти спеціально відведені для відвідувачів місця; 2) відвідувачі допускаються на пленарне засідання ради до початку пленарного засідання. 2.1.17. Під час перебування на пленарному засіданні  ради присутні повинні дотримуватися Регламенту та вимог чинного законодавства. Депутати, посадові та службові особи ради, запрошені особи, представники ЗМІ повинні здійснювати свою професійну (службову) діяльність в порядку, спосіб і межах, визначених законом. Відвідувачам забороняється голосно розмовляти, вигукувати, розмовляти по мобільному телефону, використовувати будь-яку символіку, поширювати агітаційні матеріали, вчиняти дії, пов’язані з особистим ставленням до ситуації в залі засідань ради, чи вчиняти будь-які інші дії, не сумісні з метою відвідування пленарного засідання. 2.1.20. Порядок розташування представниками ЗМІ технічних засобів, за допомогою яких здійснюється аудіо- та відеофіксація  ходу проведення пленарних засідань,  узгоджується з головуючим перед початком засідання.

Підготовче засідання призначено на 02.12.2021 о 13.00 год. в залі судового засідання №7 Вінницького окружного адміністративного суду, що знаходиться за адресою: вул.. Брацлавська, 14, м.Вінниця.

Сільський голова                                                           Василь РОМАНЮК