НЕПОПРАВНА ВТРАТА

Дата: 02.12.2021 16:55

Якушинецька сільська рада із глибоким сумом сповіщає про сумну звістку – смерть на 94-му році життя людини-легенди, активного учасника партизанського руху на Вінничині,  ветерана війни, полковника у відставці, Анатолія Петровича Медведєва.

Анатолій Петрович був одним з тих, хто ще у зовсім юному віці, зі зброєю в руках, звільняв терени Вінничини й сучасної Якушинецької громади від фашистських загарбників.

У повоєнні роки Анатолій Петрович присвятив все своє життя захисту Батьківщини, обрав офіцерську кар’єру та пройшов шлях від  лейтенанта до полковника. Служив в частинах ракетних військ стратегічного призначення, у тому числі і на посаді головного інженера військової частини, яка свого часу дислокувалася у Якушинцях, а після виходу у відставку – займався мирною працею та активною громадською діяльністю.

Перестало битися серце ветерана, воїна, трудівника.

Якушинецька сільська рада, депутатський корпус, висловлюють глибокі співчуття родині померлого.