3 грудня 2021 року разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Дата: 03.12.2021 15:19

Цей день нагадує всім нам, що серед нас є люди, котрі  потребують особливої уваги і турботи. Саме цей день покликаний привернути увагу громадськості до проблем, яких набагато більше в людей з особливими потребами і на яке суспільство зобов’язане звернути увагу та допомогти вирішити.

Пам’ятаймо, що громадянам з обмеженими можливостями потрібна постійна підтримка та допомога, виявлення уваги, милосердя, людяності, толерантності, щоб допомогти спростити життя людей з інвалідністю.

Колектив Вінницького відділення управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області від щирого серця бажає всім Вам міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях.

З повагою,

В.о. начальника відділення                                   В. І. Серебрякова