ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАВННЯ

Дата: 07.12.2021 08:24

Шановні депутати сільської ради,

працівники органів місцевого самоврядування, колеги !

Прийміть мої щирі та сповнені поваги вітання із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Місцева влада – перша і найближча до людей інстанція. Саме від злагодженості та професійності місцевої влади,  міцності професійного ядра, в значній мірі залежить рівень життя громадян.

За останні п’ять років, наша громада в рамках реформи децентралізації, пройшла серйозний етап реформування. Завдяки успішному об’єднанню, на сьогоднішній день ми маємо ефективну систему місцевого самоврядування, яка успішно служить людям.  І саме завдяки їй, нам вдалося підняти умови життя наших жителів на якісно новий, у рази вищий рівень.

А це й велика відповідальність за якісне життя у громаді, її подальший розвиток та процвітання.

Тому я висловлюю подяку всім  працівникам місцевого самоврядування за повсякденну нелегку, але професійну працю.

Переконаний, що і надалі, наша громада та держава демонструватимуть таку гарну тенденцію свого гармонійного розвитку та лише поповнятимуться новими здобутками й досягненнями.

Бажаю усім Вам миру, міцного здоров’я, успіхів та творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпного джерела енергії у справі служіння інтересам  Батьківщини!

З Днем місцевого самоврядування, Вас!

Слава Україні!

Якушинецький сільський голова        Василь Романюк