УВАГА! ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

Дата: 15.12.2021 11:57

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

До Якушинецької сільської ради надійшла інформація від СО «Вінницькі центральні електромережі» про те, що в рамках виконання  Інвестиційної програми на 2021 рік, здійснюватиметься реконструкція повітряної мережі електропостачання  потужністю 10 кВт  (встановлення  реклоузерів), трансформаторних підстанцій  та розподільчого пункту  РП-2.

Ці заходи спрямовані на покращення  електропостачання та збільшення надійності електромереж для споживачів в селах  Якушинці, Зарванці, Лисогора, Ксаверівка, Слобода-Дашковецька, Майдан.

Роботи розпочнуться з 20.12.2021 року, однак, їх проведення неможливе без тимчасового припинення електропостачання.

У зв’язку з цим СО «Вінницькі центральні електромережі» буде складено відповідний графік по конкретних населених пунктах та часу відключення, який буде додатково заздалегідь доводитися до споживачів за допомогою офіційних інформресурсів енергопостачальних організацій та сільської ради. Ці відключення проводитимуться виключно для проведення зазначених робіт та будуть оптимізовані  для мінімізації часу перерв в електропостачанні.

ЯКУШИНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА