Якушинецька громада - активний учасник міжнародного співробітництва

Дата: 22.12.2021 09:43

Не таємниця, що Якушинецька громада вже багато років є активним учасником міжнародного співробітництва, насамперед щодо реалізації  соціально важливих проєктів та програм із залученням іноземного фінансування.

Ось і днями, ми взяли участь в онлайн-зустрічі з головами органів місцевого самоврядування Вінницької області та Східної Словаччини, де за участі Вінницької обласної Асоціацієї органів місцевого самоврядування, спільно з ICMA-Europa, пройшло вивчення найкращих практик та шляхів реформи децентралізації місцевого самоврядування в Україні та Словаччині в рамках партнерства між громадами Вінниччини та Словаччини.

На заході, сільський голова Василь Романюк представляв генезис розвитку й компоненти успіху Якушинецької громади.

Перегляд матеріалів заходу за посиланням: