Дата: 10.01.2022 16:33

Якушинецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування комунальних закладів, установ, підприємств» Якушинецької сільської ради.

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю відповідної галузі знань у сфері фінансів, стаж роботи на керівних посадах в установах  по обслуговуванню закладів освіти та культури не менш як три роки, досвід роботи з проведення процедур публічних закупівель,  вільне володіння державною мовою (підтверджується документом про повну загальну середню освіту або державним сертифікатом); здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки; вміння працювати на комп’ютері на рівні досвідченого користувача; вміння користуватися Інформаційно–програмним комплексом «Місцевий бюджет», Комплексною бухгалтерією «ІС-ПРО», програмним комплексом «Укр-Софт-Бухгалтерія для бюджетних установ».

З кандидатом на посаду проводиться:

- перевірка знань законодавства у сфері бухгалтерського обліку та звітності, законів Закону України від 16.07.1999 №996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Закону України №922-VIII «Про публічні закупівлі», постанови КМУ від 28.02.2002 №228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», наказу Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі»;
      - перевірка професійної компетентності шляхом письмового виконання ситуаційного завдання.

Форма перевірки знання чинного законодавства України (письмове тестування), зразок ситуаційного завдання та критерії їх оцінювання визначаються у Положенні про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування комунальних закладів, установ, підприємств» Якушинецької сільської ради.

З 10.01.2022 до 17:00 год. 30.01.2022 року здійснюється  прийом і розгляд  документів  претендентів для участі у конкурсному відборі.

Конкурсний відбір проводиться 31 січня 2022 року о 10.00 за адресою: село Якушинці, вул. Новоселів, 1, Якушинецька сільська рада, зал засідань (2-й поверх).

Упродовж  двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначається переможець конкурсу або визначається  конкурс таким, що не відбувся, та оприлюднюються результати конкурсу на веб-сайті.

Умови оплати праці згідно чинного законодавства.

Особа, яка бажає взяти участь в конкурсі подає такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
     -автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
     -копію паспорта громадянина України;
     -копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
     - копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи на керівних посадах в установах  по обслуговуванню закладів освіти та культури не менш як три роки;

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про досвід роботи з проведення процедур публічних закупівель.
     - інші документи, що підтверджують професійні та/або моральні якості кандидата.

Зазначенні документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) організатору конкурсу: 23222, Вінницька область, Вінницький район, с. Якушинці, вул. Новоселів, 1

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: (0432 )56-75-14.

Відповідальна особа: Тарановський Олександр Володимирович.