ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС від 25.01.2022р.№1

Дата: 25.01.2022 16:21

ЯКУШИНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

позачергового засідання комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

25.01.2022                                                                                                          №1

Головував: голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Романюк В.С.

Присутні: члени комісії у кількості 12 осіб

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  Про посилення заходів контролю  та впровадження додаткових протиепідемічних заходів на період впровадження помаранчевого рівня епідеміологічної небезпеки на території Якушинецької громади.

ДОПОВІВ: голова комісії з питань ТЕБ та НС Якушинецької сільської ради Романюк В.С.

Розглянувши протокол  чергового засідання Вінницької обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.01.2022 №1.

Враховуючи  зростання рівня захворюваності на гостру распіраторну хворобу COVID-19, віднесення Вінницької області з 22.01.2022 до зони помаранчевого рівня епідемічної небезпеки, за результатами доповіді та з урахуванням обговорень, комісія

ВИРІШИЛА:

1. Керівникам підприємств, установ та організацій Якушинецької територіальної громади, суб’єктам господарювання забезпечити безумовне виконання протиепідемічних вимог на підвідомчих об’єктах у відповідності до пункту 3-2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), які передбачені для “ПОМАРАНЧЕВОГО” рівня епідемічної небезпеки та неухильне дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами головного державного санітарного лікаря України.

2. Рекомендувати керівникам закладів освіти:

-  вчасно розглядати питання щодо запровадження заборони відвідування закладів освіти її здобувачами, окрім учнів 1-4 класів закладів середньої освіти та здобувачів закладів дошкільної освіти;

- проводити в приміщеннях закладів освіти комплекс протиепідемічних заходів, прибирання та провітрювання.

3. Рекомендувати виконавчим органам, структурним підрозділам, підприємствам, установам, закладам сільської ради:

-  розглянути питання щодо встановлення посиленого обмежувально-карантинного режиму допуску/відвідування до адміністративних будівель/приміщень органів місцевого самоврядування (центрів надання адміністративних послуг для населення), закладів соціального захисту;

- посилити інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо суворого дотримання санітарно – гігієнічних норм і правил запобіганню поширення корона вірусної інфекції.

4.Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Голова Комісії                                                            Василь РОМАНЮК

Секретар Комісії                                                        Олександр КАЧАН