Розпочато вакцінування бустерною дозою

Дата: 15.02.2022 09:20

Шановні мешканці!

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 12 років. Оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації, незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.

Встановлено, що захист, який надали перші дві дози щеплення, поступово послаблюється. Тому МОЗ України та ВООЗ наполягають на введенні  бустерної (третьої) дози вакцини проти COVID-19, що є безпечним та посилює імунну відповідь проти різних варіантів коронавірусу. Окрім того, бустерна, третя доза, допомогає виробити імунітет проти вірусу Омікрон.

Для бустерної дози перевагу надають м-РНК-вакцинам, тобто Moderna або Comirnaty від Pfizer.

Якщо з часу завершення повного курсу вакцинації від COVID-19 вже минуло пів року, ви можете отримати бустерну дозу в  кожному щеплювальному пункті Якушинецького ЦПМСД Якушинецької ТГ. Звертайтеся до сімейного лікаря.

За будь-якою інформацією стосовно вакцинації від COVID-19 звертатися за телефоном гарячої лінії:

097-883-11-56