УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Дата: 24.02.2022 22:03

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Інформація для військовозоюбов’язаних

Кожен, хто може допомогти обороні, а особливо ті, хто має бойовий досвід, має негайно з’явитись у центри комплектації(військкомати) Збройних Сил України. Військовозобов’язаним та резервістам першої(ОР-1) та другої(ОР-2) черг обов’язково прибути до районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки 25.02.2022року!

Тим, хто готовий захищати Україну та рідну домівку від ворога у складі батальйонів Сил територіальної оборони ЗС України доводимо до відома контактні дані посадових осіб вказаних батальйонів з метою отримання необхідної інформації.

097-332-66-05 Дмитрієва Надія Василівна.(Для Вінницького району).

Віримо в перемогу!