Дата: 09.04.2022 23:19

22 березня набрала чинності постанова КМУ від 19 березня № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг». Виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад формуватимуть реєстр жилих приміщень, доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб, у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, розглядатимуть заяви власників жилих приміщень про отримання компенсації, перевірятимуть (верифікуватимуть) наведені у заяві відомості, визначатимуть обсяг компенсації витрат власника жилого приміщення, та подаватимуть заяву встановленої форми до відповідної обласної військової адміністрації. Компенсація здійснюватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів (зокрема резервного фонду бюджету), коштів підприємств, установ таорганізацій незалежно від форми власності і господарювання, іноземних держав та міжнароднихорганізацій, інших не заборонених законодавством джерел.