Щодо проведення евакуації працівників та відвідувачів підприємств, установ та організацій при оголошенні сигналу « Повітряна тривога».

Дата: 18.07.2022 14:35

ЯКУШИНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18.07.2022                                                                                                           №76

На виконання статті 33 Кодексу цивільного захисту України та відповідно до Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 841, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою мінімізації наслідків проведення бойових дій на території України для життя та здоров’я людини,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» керівникам підприємств, установ та організацій з масовим перебуванням людей ( на  об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням на них 100 і більше осіб або таких, що мають хоча б одне окреме приміщення із одночасним перебуванням 50 і більше осіб, у будинках та спорудах (крім житлових будинків), котрі мають два поверхи і більше, у разі одночасного перебування на поверсі більше 25 осіб, а для одноповерхових – більше 50 осіб), незалежно від форми власності, забезпечити:

негайне оповіщення працівників та відвідувачів про «Повітряну тривогу» та інші надзвичайні ситуації;

евакуацію працівників та відвідувачів затвердженими шляхами евакуації у завчасно визначені безпечні місця ( найпростіші укриття) , повідомити про найближче укриття (адреса).

2.Виконавчому комітету Якушинецької  сільської ради , керівникам підприємств, установ та організацій з масовим перебуванням людей:

спланувати заходи щодо проведення евакуації працівників та відвідувачів підприємств, установ та організацій у безпечні місця при оголошенні сигналу « Повітряна тривога»;

визначити безпечні місця (найпростіші укриття ) для  проведення евакуації працівників та відвідувачів підприємств , установ та організацій при оголошенні сигналу «Повітряна тривога», повідомивши про адресу їх розташування;

проводити інформаційно- роз’яснювальну роботу щодо дій працівників та відвідувачів підприємств, установ та організацій при оголошення сигналу «Повітряна тривога».

3.Комісіям з питань евакуації підприємств, установ та організацій здійснювати  моніторинг проведення евакуаційних заходів працівників та відвідувачів при оголошенні сигналу «Повітряна тривога».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Заступник сільського голови з питань

діяльності органів виконавчої ради                               Людмила  ГРАБОВА

Розпорядження №76 від 18.07.22