ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ СЕЛА ЯКУШИНЦІ

Дата: 01.08.2022 12:06

Дорогі  односельчани, гості села!
Вітаю Вас із  днем села Якушинці!

День нашого села Якушинці – це свято всіх тих, хто тут народився і виріс, приїхав колись, щоб залишитися назавжди  з особливим Якушинецьким колоритом, традиціями і славною історією. Тому усі ми близько до серця сприймаємо всі труднощі села, переживаємо невдачі та складні часи.

Вперше ми відзначаємо свято в період війни. Спільно наближаємо Перемогу!

Відзначення Дня села символізує  любов  до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв,а особливо тих що нажаль, поклали свої життя за свободу Батьківщини. Вічна їм пам'ять та Слава!

Впевнено можу сказати, що найбільшим багатством нашого села є ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди.

В цей  день від усієї душі зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою Перемоги та щасливого майбутнього. Зі святом!

Якушинецький сільський голова                       Василь Романюк