Увага! Проведення уточнення військового обліку мобілізаційних ресурсів

Дата: 12.08.2022 14:53

ЯКУШИНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

вул. Новоселів,1, с.Якушинці, Вінницький район, Вінницька область,  23222,

тел. (0432)56-75-14,факс (0432) 56-75-19,

е-mail:yakushinecka-rada@ukr.net, web:https://yakushynecka-gromada.gov.ua/

Код ЄДРПОУ 04330021

11.08.2022 р.                                                                   №

Керівникам  підприємств, установ  та

організацій всіх форм  власності

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану»,  «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 року «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами, внесеними  Указами Президента України від 14 березня 2022 року №33/2022 року, від 18 квітня 2022 року №259/2022 року та  від 17 травня 2022 року «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні), Наказу начальника Вінницької обласної військової адміністрації від 05 серпня 2022 року № 1399 «Щодо організації невідкладного уточнення військового обліку мобілізаційних ресурсів на території області» з метою виконання вимог зазначеного Наказу та якісного проведення уточнення військового обліку мобілізаційних ресурсів виконавчий комітет Якушинецької  сільської ради надає зразок відомості уточнення облікових даних мобілізаційних людських ресурсів (згідно додатку).

Вищевикладену інформацію просимо надати до Вінницького РТЦК та СП за адресою м. Вінниця, вул.. Д. Галицького,31 (5 поверх) в друкованому та електронному вигляді до 20 серпня 2022 року.

ДО ВИКОНАННЯ

ТАБЛИЦЯ РТЦК.xlsx

Сільський  голова                                                   Василь    РОМАНЮК

Вик.Короленко Т.А.