Чергова страшна звістка сколихнула нашу громаду!

Дата: 13.08.2022 15:56

Чергова страшнаФото без опису звістка сколихнула нашу громаду!

У нашій громаді ще одна непоправна втрата! Загинув наш односельчан Олексій Міхеєв.

Народився він 23 липня 1992 року у м. Вінниця. Закінчив 21-шу школу  та технічний коледж.

Але уже довгий час проживав у с. Зарванці разом зі своїми батьками. Останнім часом працював за кордоном, але з перших днів війни, не вагаючись  став до лав Збройних Сил України, мужньо захищав Батьківщину.

8 серпня був важко поранений, а 10 серпня помер в лікарні м. Запоріжжя, назавжди залишившись героєм, а для рідних люблячим   сином та братом.

Відспівувати героя будуть 14 серпня об 13 год. в  церкві Ікони Божої Матері Православної Церкви України, що на вул.Анастасії Медвідь. Після відспівування  відбудеться захоронення  на кладовищі с. Зарванці.

Шановні Земляки!

Зустріньмо  і вшануймо пам‘ять  воїна живим коридором! Виходьте на центральну вулицю с. Зарванці о 13.45 год., щоб гідно зустріти героя! Низький уклін і щирі співчуття рідним!

Слава та вічна пам’ять герою!