Опитування щодо реформи професійного навчання.

Дата: 15.08.2022 10:51

Фото без опису        За сприяння асоціацій органів місцевого самоврядування Національне агентство України зпитань державної служби в рамках  проведення дослідження щодо перебігу та результатів реформи системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад (зокрема результатів, які були досягнуті у мирний час, і зазнали впливу в умовах воєнного стану) проводить опитування, яке допоможе з’ясувати умови та актуальні напрями організації професійного навчання депутатів місцевих рад, а також визначити перспективи розвитку системи професійного навчання з урахуванням інтересів депутатів місцевих рад.

Анкета для проведення анонімного опитування, що проводитиметься до 15 серпня 2022 року (включно) серед депутатів місцевих радПосилання на анкету