Корисне дозвілля для дітей

Дата: 18.08.2022 11:07

У військових умовах, яких  перебуває Україна, вкрай важливо забезпечити зайнятість дітей під час канікул.

Хлопчики та дівчатка мають відволіктись від щоденних повідомлень та страху за власне життя. Особливо це необхідно діткам, які переселилися із районів де тривають бойові дії.

Днями в Якушинецькому Центрі культури та дозвілля для дітей ВПО пройшов захід за підтримки Академії національних традицій "Фабрика талантів" спільно з Дитячим Фондом ЮНІСЕФ та проектом "ANT Поруч" організували корисне дозвілля для дітей.

Провели майстер-клас "Сон вітру", вчили музичному мистецтву, грі на різних інструментах. Також дітки своїми руками випікали бельгійські вафлі.

Подібні заходи відбулися і в інших закладах культури населених пунктів Якущинецької громади.

Позитивні емоції, гарний настрій та щирі посмішки наших дітей, адже це так важливо сьогодні. Дякуємо організаторам за  цікаву розважальну програму.