«Освіта, освітяни – незламні під час війни»

Дата: 30.08.2022 09:11

Сьогодні під гаслом «Освіта, освітяни – незламні під час війни», у Некрасовському ліцеї відбулася традиційна освітня конференція шкільних та дошкільних закладів освіти Якушинецької громади. Під час якої підвели підсумки роботи закладів освіти минулого навчального року та обговорили плани і основні завдання на прийдешній.

Захід відбувся під головуванням начальника відділу освіти, культури та спорту Якушинецької ТГ Андрія Мазурика. Учасників конференції вітали заступниця голови сільської ради Людмила Грабова та Людмила Зима, головна спеціалістка відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області.

Розпочали зібрання із відео-вітання учасникам від випускників котрі нині боронять наш суверенітет та незалежність.

Людмила Грабова передала вітання педагогам від очільника громади Василя Романюка та депутатського корпусу Якушинецької ТГ. Також наголосила на важливості та нагальності теми патріотичного виховання учнів у військових умовах, яких нині перебуває Україна, її потрібно максимально приділяти увагу в навчальному процесі.

Людмила Зима ознайомила із ситуацією стосовно підготовки до нового навчального року на теренах Вінницької області.

Потім виступали керівники та педагоги-організатори навчальних закладів презентуючи перед колегами їх роботу з різних напрямів (безпечне освітнє середовище, організація національно-патріотичного виховання, досвід роботи психологічної служби, виховання спортивно орієнтованої та здорової дитини, тощо).

«Вже невдовзі розпочнеться новий навчальний рік, бажаю Вам, шановні колеги, аби він пройшов успішно, вдало незалежно від того у якому форматі він буде відбуватися. Якнайшвидшої перемоги та мирного неба нам», - наголосив Андрій Мазурик.

Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису