ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!

Дата: 09.09.2022 10:29

Фото без описуДержавна служба з надзвичайних ситуацій проводить на базі мереж операторів мобільного зв’язку заходи щодо реалізації проєкту з оперативного інформування населення про можливі загрози з використанням технології  Cell Broadcast та інформує:

У період з 07.09.2022 по 10.10.2022 близько 12.00 год кожного понеділка, середи та п’ятниці на території Вінницької області на мобільні телефони абонентів мобільного зв’язку «Київстар», «Водафон» та «Лайфселл» будуть відправлятись тестові інформаційні повідомлення.

Нова система оповіщення працюватиме завдяки технології Cell Broadcast, яка має значні переваги: сповіщення передаються набагато швидше, гнучкість у виборі локацій для інформування, наявність сигналу навіть якщо звук на смартфоні абонента вимкнено.