Якушинецька громада у смартфоні

Дата: 19.09.2022 13:51

Якушинецька сільська рада запустила роботу чат-боту «Свої», за допомогою якого можна отримати консультації та інформаційні послуги. Спробуйте скористуватись чат-ботом через додаток телеграм або вайбер. Ви зрозумієте що це просто та зручно.

Можливості чат-боту будуть постійно оновлюватись та доповнюватись, про що ми Вас регулярно інформуватимемо.

Зараз Ви уже можете отримати усю інформацію про роботу сільської ради та усіх підрозділів.

Написати звернення; зробити запит на публічну інформацію; повідомити про корупцію; оцінити роботу закладів; отримати консультацію стосовно оформлення документів та послуг.

А також можна переглянути останні новини чи анонси громад і налаштувати підписку на них. Уся важлива інформація про твою громаду в єдиному місці.

Щоб скористатися чат-ботом:

- у пошуковій стрічці Telegram чи Viber введіть – СВОЇ, приєднуйтесь, знаходьте Якушинецьку громаду;

- можна перейти за посиланням:ТЕЛЕГРАМ   ВАЙБЕР

- або скористатись QR-кодом який розміщено на нашому сайті, на головній сторінці внизу зліва.

Вітаємо, Ви у чатботі «СВОЇ»! Тисніть «РОЗПОЧАТИ/START».

Список переваг чат-боту:

> не потрібно нікуди ходити, щоб дізнатись інформацію;

> відповідь на безліч запитань можна отримати миттєво і цілодобово;

> бот допоможе розібратись у тому, що вважаєш складним;

Сервіс впроваджується за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.