Вітаємо із поверненням

Дата: 23.09.2022 10:40

Серед 215-ти звільнених 21 вересня з російського полону захисників і захисниць, уродженець нашої громади с.Ксаверівка – тридцятирічний Євгеній Дзись. Він морський піхотинець 36 окремої бригади. Із 2014 року захищав країну у Маріуполі. Зв’язок з військовим обірвався 2 травня 2022 року.

Майор Євген Дзись нагороджений Медаллю "За військову службу Україні" указом президента від 21 травня 2020 року. А також 19 квітня нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Якушинецька громада вітає Євгенія із поверненням та бажаємо швидкого відновлення.

Довідка: 21 вересня Україна повернула з російського полону захисників Маріуполя, зокрема військових "Азову", обмін відбувся у Чернігівській області. Загалом з російського полону звільнили 215 українських військових. З них 108 — бійці "Азову". Також звільнили 10 іноземців, які воювали на боці ЗСУ, серед яких громадяни США, Британії, Марокко, Швеції, Хорватії.