Букет пісень для освітян

Дата: 30.09.2022 08:51

Традиційно на початку жовтня працівники освітянської галузі відзначають своє професійне свято.

З цієї нагоди напередодні відбувся захід, на якому освітян громади вітали: заступниця голови сільської ради Людмила Грабова, начальник відділу освіти, культури та спорту Андрій Мазурик.

На початку присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих воїнів.

Людмила Грабова, звертаючись із вітальними словами до педагогів, подякувала за неоціненну працю, навчання та виховання молодого покоління. «Саме ви - педагоги, вчителі, вихователі, наставники - терпляче і вміло відкриваєте юним світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті», - наголосила вона.

Від імені Якушинецької сільської ради та її очільника Василя Романюка, Людмила Грабова вручила педагогам Грамоти за високий професіоналізм та підготовку переможців олімпіад.

Крім того, було висловлено вдячність та пошановано також ще багатьох викладачів мережі навчальних закладів нашої громади. Приємним подарунком для освітян, які зустріли чергове професійне свято, стала невеличка концертна програма.