Скарбниця людських знань - книга

Дата: 30.09.2022 14:25

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек - це свято фахівців, які все життя зберігають диво людського творіння, скарбницю людських знань - книгу. Український народ завжди поважав книгу - це невичерпне джерело знань, не виключенням є і жителі Якушинецької громади.

Бережуть та популяризують літературний скарб у нашій громаді працівники КЗ «Публічна бібліотека Якушинецької сільської ради» (керівник Оксана Янчук), який включає в себе десять книгозбірень. Другий рік поспіль комунальний заклад отримує відзнаку на обласному рівні від Департаменту гуманітарної політики за плідну працю наших бібліотекарів.

Цьогоріч одна з книгозбірень нашої громади, а саме філія у с.Дашківці відзначає 75 років із дня заснування. Із нагоди свята вітання та Почесну грамоту від Якушинецької сільської ради та її очільника Василя Романюка, Оксана Янчук передала працівникам бібліотеки-ювілярки.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису