«Боролись! Боремось! Поборемо!»

Дата: 14.10.2022 08:12

14 жовтня відзначаємо дати, які нероздільно пов’язані військовими традиціями, героїзмом, історією воїнства, боротьбою за державність – День захисників і захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці, 80-річчя створення Української повстанської армії та День українського козацтва.

Повномасштабне вторгнення, яке сталося 24 лютого, спонукало сотні тисяч українців, серед яких багато жителів нашої громади, узяти до рук зброю і стати боронити рідну землю. Наші сьогоднішні захисники і захисниці не дозволять агресору отримати бодай якісь успіхи на нашій землі, ми не боїмося, не відступимо, не віддамо і не пробачимо.

Бажаємо нашим героям міцного здоров'я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свободу Батьківщини та низький уклін родинам загиблих Героїв!

Слава Україні!

Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької ТГ.