Привітали з професійним святом працівників соціальної сфери

Дата: 04.11.2022 11:53

Це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Напередодні професійного свята у Якушинецькій сільській раді відбулась нарада соціальних працівників.

«Ви – люди з великим серцем і відкритою душею та маєте особливу місію – щоденно надаєте підтримку тим, хто цього найбільше потребує, - звернувся до присутніх сільський голова Василь Романюк. - Саме Ви щоденно піклуєтесь про людей похилого віку, підтримуєте малозабезпечених, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Бажаю Вам натхнення, сил і здоров’я, сімейного затишку та благополуччя. Миру та злагоди і невичерпної енергії. Зі святом!»

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, турботу  і гуманність у ставленні до громадян та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери очільник громади вручив Подяки: Олені Савенчук - вона вже 30 років трудиться в соціальній сфері в Якушинцях, також Галині Фільченко (Широка Гребля), Павліні Мазур (Пултівці), Лідії Кравчук (Дашківці), Тетяні Сафроненко (Махнівка).Фото без опису  Фото без опису