21 листопада - День Гідності та Свободи, «Вистояли на Майдані – переможемо у війні»

Дата: 21.11.2022 09:51

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Саме з цього дня почалася боротьба українського народу за свободу вибору, думки та продовження курсу України до євроінтеграції.

Століттями українська нація доводила, що ніхто не позбавить нас цих якостей. Цю істину підтвердили й доленосні для незалежної України революції та війна з російським загарбником. Агресор може спробувати лишити нас світла чи тепла, спробувати захопити наш дім, нашу землю, але йому не забрати в українців ані Гідність, ані Свободу!

Від початку заснування Дня Гідності та Свободи у 2014 році українці відзначають цю дату в умовах війни. Спочатку бойові дії йшли на сході, а у лютому цього року полем битви за свободу нації та незалежність стала вся Україна. Повномасштабна агресія росії проти України перетворила нашу державу на своєрідний Майдан з його базовими принципами самоорганізації, консолідації, взаємодопомоги та безстрашності.

Цьогорічний День Гідності та Свободи пройде під гаслом «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».

21 листопада українців та весь демократичний світ закликають пов'язати жовту стрічку, викласти у соцмережі фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, щоб підтримати опір на окупованих територіях.

Разом до ПЕРЕМОГИ.

Із повагою, Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької сільської ради.