Пункт незламності Якушинецької ТГ

Дата: 26.11.2022 14:00

Пункт незламності Якушинецької ТГ (Будинок культури с.Якушинці, вул. Новоселів, 21).

У Якушинцях розпочав роботу Пункт незламності, ним при настанні надзвичайної ситуації можуть скористатись жителі громади. Мешканці зі старостинських округів, у разі крайньої потреби також зможуть скористатись Пунктом, якщо Вам буде це необхідно звертайтесь до СТАРОСТ.

Пункт незламності допомагатиме людям перечекати час поки буде ліквідовано надзвичайну ситуацію. Він працюватиме для тих у кого немає можливості перебувати у власній оселі.

У разі настання надзвичайної ситуації, коли вам буде необхідно звернутися до Пункту незламності мати при собі: документи, теплі речі, тривожну валізку, ліки які вам необхідні, якщо потрібно буде залишатися на ніч - ковдра.

Пункт незламності працюватиме на повну потужність тільки у разі настання надзвичайної ситуації і зможе прийняти одночасно до 300 осіб. Тут буде можливість зарядити телефон, зігрітися гарячим чаєм, отримати долікарську допомогу, тощо.

Важливо зрозуміти, що Пункт незламності створено для порятунку людей у надзвичайних та критичних ситуаціях!

Тож будьте уважними до Ваших знайомих, сусідів, можливо комусь із них буде потрібна допомога, розкажіть їм про Пункт незламності, або знайдіть можливість повідомити про них.

Усе буде Україна!