Якушинецька ТГ – громада волонтерів

Дата: 05.12.2022 09:34

Сьогодні особливо хочеться подякувати усім нашим жителям, котрі долучаються до спільної справи - допомоги, адже 5 грудня відзначається Всесвітній день волонтера.

Наші невтомні волонтери та волонтерки печуть печиво та інші вироби, сушать борщі, готують тушонки, миттєво відгукуються на будь які прохання від наших бійців. Ще у 2014 році ми з Вами зрозуміли наскільки важливе волонтерство та наскільки потужною стає допомога, коли кожен вкладає свою часточку до спільної справи. А у лютому із початком великої війни, кожен українець став волонтером і ми пишаємось цим.

Продовжуємо звітувати про допомогу, яку передаємо від  нашої громади для бійців. Днями знову сформували та передали волонтерами вантаж для потреб 59-тої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.

Цього разу передали печиво, яке із любов’ю напекли працівники закладів освіти нашої громади, тушонки із Микулинець, Зарванець та Якушинець, сухі борщі, маскувальні сітки, тощо.

Тож давайте і далі всі разом волонтерити, кожна навіть найменша допомога важлива. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису