День української хустки

Дата: 07.12.2022 15:48

І як зав’яже дівчина хустину,

Покриє плечі жінка дивом тим!

Засяє сонце у погожу днину,

І стане сіре, раптом – золотим!

7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки, його почали відзначати з ініціативи групи вінницьких громадських діячок. Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.

Сьогодні працівниці Якушинецької сільської ради, відділів і структурних підрозділів долучилися до відзначення Всесвітнього дня української хустки та прийшли на роботу у традиційних українських хустках. Будемо підіймати настрій собі та відвідувачам.

Цього дня з нагоди свята українки в різних країнах світу беруть участь у флешмобі "Зроби фото з хусткою". Суть його полягає в тому, щоб одягнути хустку, сфотографуватися в ній, після чого викласти світлину в соціальних мережах.

Долучайтесь і Ви.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису  Фото без описуФото без опису  Фото без опису