Зустріч з ліквідаторами

Дата: 14.12.2022 13:46

14 грудня у залі засідань Якушинецької сільської ради відбулась зустріч з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

З вітальними словом до ліквідаторів звернулася заступниця сільського голови Людмила Грабова: "Зараз, під час воєнного стану ніяких особливих святкувань відбуватись не може, проте ми не маємо права забувати про Вас, людей, котрі захищали нас від ядерного лиха», - зауважила вона. Окрім слів вітання та вдячності, ліквідаторам вручили грошові премії. На зустрічі також був присутній голова місцевої спілки чорнобильців ГО «Ліквідатор» Юрій Бойцун.

Після завершення заходу ліквідатори мали можливість поспілкуватися з Людмилою Грабовою щодо проблем, з якими вони сьогодні стикаються у повсякденному житті з метою їх спільного вирішення. Зокрема, проблемні питання стосувалися медичного та соціального обслуговування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.