Вразливі групи громадян зможуть отримати адмінпослуги вдома

Дата: 20.12.2022 10:30

Завдяки співпраці зі швейцарсько-українською Програмою EGAP Якушинецька громада має можливість надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які з різних причин не можуть відвідати ЦНАП. Це можливо завдяки спеціальному обладнанню – «Мобільний кейс». Це портативне, проте повноцінне автоматизоване робоче місце адміністратора ЦНАП.

Надання адміністративних послуг через «Мобільний кейс» здійснюватиметься шляхом виїзду адміністратора в межах території Якушинецької територіальної громади. Для отримання адміністративних послуг суб’єкт звернення або особа – заявник, що представляє інтереси суб’єкта звернення (родич, соціальний робітник, сусід, тощо), звертається у зручний для нього спосіб до «Центру надання адміністративних послуг Якушинецької сільської ради».

Хто зможе скористатись цією послугою?

Правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись:

- особи, які досягли 80-річного віку;

- особи з інвалідністю 1 групи;

- особи, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах громади.

Які послуги Ви зможете отримати?

- через пересувне віддалене робоче місце надаватиметься увесь перелік адміністративних послуг, який надається в ЦНАПі, за виключенням послуг щодо оформлення біометричних документів.

Звертаємось до жителів громади, не будьте байдужими, повідомте в своїх літніх

родичів або сусідів про нову послугу. Запитайте чи не потрібна їм адміністративна послуга на дому. Повідомляйте про таку потребу працівників Центру надання адміністративних послуг за телефоном 068 869 36 45.