Конкурс на розміщення тимчасово вільних коштів

Дата: 22.12.2022 08:08

Конкурс на розміщення тимчасово вільних коштів спеціального фонду на депозитному рахунку
Фінансовий відділ Якушинецької сільської ради оголошує конкурс на розміщення у 2023 році на депозитних рахунках тимчасово вільних коштів спеціального фонду бюджету Якушинецької сільської територіальної громади.
Конкурс відбудеться 30 грудня 2022 року о 10 годині в приміщенні Якушинецької сільської ради за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, с.Якушинці, вул.Новоселів,1.
Кінцевий термін подання документів - 29 грудня 2022 року до 13 години.
Заяви на участь у конкурсі приймаються від банків, у яких держава володіє 75% чи більше відсотками статутного капіталу і до яких протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення до категорії проблемних або неплатоспроможних.
Місце знаходження комісії, контактний телефон: Якушинецька сільська рада, тел. 56-75-19.