Тренінг з цифрової трансформації

Дата: 29.12.2022 12:00

Для 10 пілотних громад області, серед яких Якушинецька, що були обрані в межах проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад» відбулась перша зустріч.

Представники від Якушинецької сільської ради отримали змогу підвищити обізнаність та компетентність у сфері цифрової трансформації та інформатизації, а також отримати комплексну експертну допомогу щодо розробки програми цифровізації.

Під час проведення тренінгу було розглянуто ряд важливих та актуальних питань щодо цифрових рішень, компетентності представників місцевого самоврядування та мешканців громад, було проаналізовано сучасний стан цифрових громад, визначено актуальність та важливість залучення громадськості до процесів прийняття цифрових рішень та виконано низку практичних вправ, що допоможуть побудувати максимально ефективну стратегію цифрового розвитку.

Реалізація проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад» стала можливою завдяки підтримці Вінницької обласної військової адміністрації у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації України та ГО «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини», що фінансується швейцарсько-українською Програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.