Інформаційні та технологічні картки надання адміністративних послуг

Дата: 29.12.2022 15:10

Розміщуємо інформаційні та технологічні картки надання адміністративних послуг, затверджених наказом Головного управління ДСНС України у Вінницькій області від 12.12.2022 р. № 189-ОП.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з віднесення об’єкта до об’єкта підвищеної небезпеки відповідного класу з реєстрацією в Реєстрі (1)

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з виключення об’єкта підвищеної небезпеки з Реєстру (1)

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА процесу надання адміністративної послуги з віднесення об’єкта до об’єкта підвищеної небезпеки відповідного класу з реєстрацією в Реєстрі (1)

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА процесу надання адміністративної послуги з виключення об’єкта підвищеної небезпеки з Реєстру (1)