У ЯКУШИНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПЕРЕЙМЕНОВАНО ВУЛИЦІ, назви яких мали російське походження

Дата: 05.01.2023 16:07
Кількість переглядів: 2012

Відповідне рішення №994 ухвалили депутати сільської ради на засіданні XXVІ сесії 20 грудня 2022 року.

ПЕРЕЙМЕНОВАНО:

В селищі Березина: вулицю Семашко на вулицю Калинова.

В селі Ксаверівка: вулицю Мічуріна на вулицю Липова.

В селі Лисогора: вулицю Матросова на вулицю Трояндова.

В селі Майдан: вулицю Матросова на вулицю Вишнева.

В селі Слобода-Дашковецька: вулицю Колгоспна на вулицю Лісова; вулицю 8 Березня на вулицю Сонячна.

В селі Некрасове: вулицю Гагаріна на вулицю Героїв України; вулицю Некрасова на вулицю Сонячна; провулок Некрасова на провулок Сонячний.

В селі Широка Гребля: вулицю Гагаріна на вулицю Горіхова; вулицю Гоголя на вулицю Вишнева.

В селі Пултівці: вулицю Павленка на вулицю Садибна; вулицю Примакова на вулицю Надії Парчевської; вулицю Революційну на вулицю Приозерну; вулицю Жовтневу на вулицю Сонячну.

В селі Махнівка: вулицю Гагаріна на вулицю Олександра Трепака; вулицю Пушкіна на вулицю Бузкова; вулицю Гоголя на вулицю Кринична; вулицю Чкалова на вулицю Валентина Багнюка.

В селі Лисянка: вулицю Гагаріна на вулицю Мирна; вулицю Революційна на вулицю Максима Ревенка; вулицю Маліновського на вулицю Малинова.

В селі Зарванці: вулицю Лермонтова на вулицю Павла Грицана.

Нагадуємо, що після перейменування вулиці немає потреби змінювати адресу реєстрації у паспорті. Окрім цього, документи на право власності, авто та інші правовстановлюючі документи, у яких зазначена попередня назва залишаються чинними.

Вулиці було перейменовано відповідно до закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».