Вітання Василя РОМАНЮКА із Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2023 21:30

Шановні жителі ЯКУШИНЕЦЬКОЇ громади!

Сердечно вітаю Вас з величним християнським святом – Різдвом Христовим.

Воно спонукає нас до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Уся наша країна, кожен українець має сьогодні найзаповітнішу мрію, нехай щирі молитви наближають її здійснення.

Бажаю нехай цьогоріч величне свято стане початком дороги в новий переможний, мирний та щасливий рік. Нехай Боже благословення увійде до кожної домівки, а між людьми панують любов і братерство. А світло першої Різдвяної зірки принесе щастя і благополуччя в кожну сім'ю, додасть сил, наснаги та наповнить Ваші серця і душі благодаттю!

Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької сільської ради.