Б’ється Україна, але колядує

Дата: 09.01.2023 10:50

Коляда дзвіночком хоч війна вирує,

Б’ється Україна, але колядує,

Бог нам подарує мир, любов й добро,

Христос народився! Славімо його!

Всі ми в очікуванні дива, всі ми чекаємо на таку жадану перемогу в російсько-українській війні, щиро віримо у наші ЗСУ. Але й розуміємо, що ніяка війна не повинна змусити нас забувати про наші традиції. Саме через них ми не втрачаємо самобутність, не розгублюємо зв’язок поколінь.

Сьогодні до Якушинецької сільської ради завітав колектив «Подільський колорит», аби заколядувати та віншувати народження сина Божого.

Заколядували у сільського голови Василя Романюка та у ЦНАПі. Учасники колективу презентували працівникам сільської ради запашний, український коровай.

Василь Романюк подякував за гарну коляду та побажав усім присутнім міцного здоров’я у новому році та міцної віри в нашу перемогу.

Як у нас водиться, колектив отримав від господарів гостинці. Щира вдячність кожному учаснику, їх любов до збереження українських традицій неоціненна.