Цифрові рішення для розвитку громад

Дата: 02.02.2023 15:53

Днями для 10 громад Вінницької області, у числі яких Якушинецька, відбувся онлайн-вебінар з цифрової трансформації в межах проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад» під час якого розглядали яким має бути цифровий профіль громад.

Загалом, в межах проведення даного практичного онлайн-вебінару представники громад ознайомились із низкою програм та платформ, що потрібні для створення цифрового профілю громад, обговорено ряд актуальних питань, що виникли у представників в ході ознайомлення із популярними електронними платформами, а також надано рекомендації та матеріали, що допоможуть кожній із громад сформувати власну програму інформатизації.

Реалізація проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад» стала можливою завдяки підтримці Вінницької обласної військової адміністрації у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації України та ГО «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини», що фінансується швейцарсько-українською Програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.