Сьогодні Якушинецька громада допомагає поповнювати запаси крові

Дата: 09.02.2023 11:33

Сьогодні у Якушинецькій амбулаторії здають донорську кров. Після оголошення акції, охочих допомогти виявилось чимало, тож завтра 10 лютого продовжиться забір крові.

Усі бажаючі можуть долучитися та внести свою часточку допомоги, запрошуємо 10.02 до Якушинецької амбулаторії з 9:00 до 11:00.

Спочатку майбутні донори здають загальний аналіз крові, їм вимірюють артеріальний тиск,  якщо результати в нормі, їх допускають до процедури. Після чаювання донорів запрошують на здачу крові.

Донори-початківці поділились своїми емоціями: «Участь у такій акції беру вперше. Я трішки повагався здавати чи не здавати, але зрозумів, що це може врятувати комусь життя, тож долучився і запрошую інших".

«Зараз кожен робить усе можливе, аби наближати нашу перемогу. Сьогодні мій внесок, це моя кров».

"Усвідомлення того, що це корисно і це потрібно не тільки мені, а й людям, допомагає перебороти страх".

В Україні завжди існував дефіцит донорської крові, й наразі ця проблема стала особливо гострою. І зараз ми маємо можливість допомогти, здавши кров, котра рятує життя, як військових так і цивільних. Потреба в донорській крові лишатиметься стабільно високою аж до перемоги, і ми можемо зробити свій вклад у цю перемогу.

Фото без опису  Фото без опису    Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису