Послуги ЦНАПу на дому

Дата: 14.02.2023 14:51

Сьогодні відбувся перший виїзд працівників ЦНАПу для надання послуг на дому за допомогою «Мобільного кейсу».

Пан Олексій, учасник бойових дій, нині за станом здоров’я не має можливості відвідати Центр надання адміністративних послуг, тож у відповідь його на звернення, фахівець прибула за місцем проживання та за допомогою портативного робочого місця було надано послугу з оформлення пільги.

НАГАДУЄМО: Хто зможе скористатись цією послугою?

- особи, які досягли 80-річного віку;

- особи з інвалідністю 1 групи;

- особи, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах громади.

Які послуги Ви зможете отримати?

- через пересувне віддалене робоче місце надаватиметься увесь перелік адміністративних послуг, який надається в ЦНАПі, за виключенням послуг щодо оформлення біометричних документів.

Якщо Вам, або Вашим знайомим потрібно скористатись згаданим сервісом , повідомляйте про таку потребу працівників Центру надання адміністративних послуг за телефоном 068 869 36 45.

Завдяки співпраці зі швейцарсько-українською Програмою EGAP Якушинецька громада має можливість надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які з поважних причин не можуть відвідати ЦНАП. Це можливо завдяки спеціальному обладнанню – «Мобільний кейс». Це портативне, проте повноцінне автоматизоване робоче місце адміністратора ЦНАП.