Якушинецька громада ярмаркувала

Дата: 20.02.2023 10:32

У неділю Якушинецька громада ярмаркувала задля допомоги Збройним Силам України. Дякуємо кожному хто долучився до спільної справи та вніс свою частинку допомоги.

Перед Якушинецьким Будинком культури розгорнули торгівлю смаколиками представники закладів культури громади. А смачними та різноманітними стравами усіх присутніх частував ресторан «Околиця».

Також, дітки взяли на себе місію продавати сердечка виготовлені у патріотичних кольорах, усе задля того, аби зібрати якнайбільше коштів для допомоги нашим захисникам.

«Намагаємось підтримувати наших бійців у будь який доступний спосіб, - говорить голова громади Василь Романюк. – Сьогодні вдалось організувати гарний захід та досягти одразу декілька цілей: зібрали кошти, подарували людям приємні емоції та гарний настрій, найбільше задоволені діти, адже мали змогу вдосталь посмакувати солодощами.

Допомагали, допомагаємо і будемо допомагати, аж до нашої Перемоги!», - наголосив сільський голова.

За дві години усю смакоту із задоволенням розкупили та спільними зусиллями на допомогу нашим захисникам зібрали – 26 477 грн. (2300 – вторгували діти, 9152 – заклади культури, 3650 – кинули у скриньку, 11375 – передав ресторан «Околиця»).

Але на цьому благодійні заходи не закінчилися. Наступним був концерт Батальйону гарного настрою «Вінницькі». Вщент наповнена зала, серед глядачів дуже багато дітей, усі спраглі до позитивних емоцій. А їх і справді не бракувало того вечора, піднесений настрій глядачів підтримували ведучі Дмитро Голубєв та Олександр Теренчук. Їх влучні та дотепні жарти щоразу викликали посмішки на обличчях глядачів.

Патріотична лірика, добрі жарти, веселі знайомства та сучасні кавери українських шлягерів лунали від талановитих артистів: Павла Пазюка, Влада Гнатовського, Ірини Томашук, Андрія Штомпеля, Діми Нікітіна, Анатолія Оленича, Макса Тріски.

Також на заході була присутня депутатка Вінницької обласної ради Тетяна Каменщук.

Із успіхом ведучими серед глядачів був проведений аукціон, продавали дизайнерську футболку, охочих придбати було чимало, але врешті переміг хлопчина запропонувавши найбільшу суму - 1100 гривень, їх було додано до усіх зібраних під час концерту коштів. Загалом вдалось зібрати 16 058 гривень.

Приємне спілкування та гарний настрій додають оптимізму, а Ваша благодійність - це реальна допомога Захисникам.