У Якушинецькій громаді стартує конкурс «Громадський бюджет»

Дата: 07.03.2023 10:49

Усе просто - подавай проект, здобудь підтримку, отримай фінансування на його реалізацію. Запланована вартість реалізованих проектів – 3 000 000 гривень.

Громадський бюджет дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де використати бюджетні кошти для поліпшення життя у своєму селі. Подавайте свої проекти і голосуйте за цікаві ідеї. Проекти, які отримають найбільшу підтримку, будуть реалізовані з бюджету громади.

Тільки Вам вирішувати, на що будуть витрачені кошти Громадського бюджету у Вашому селі. Будьте активними та сміливо втілюйте свої ідеї.

Кількість проектів – переможців (у 2023 році): великих – 1, малих – 2.

Вартість великого проекту становить від 751 000 до 1 500 000 грн.  Вартість малого проекту становить від 50 000 до 750 000 грн.

Усі подробиці тут: https://yakushynecka-gromada.gov.ua/gromadskij-bjudzhet-12-12-17-06-03-2023/

Фото без опису   Фото без опису

Орієнтовний перелік видів робіт, на основі яких можуть бути розроблені проекти громадського бюджету (у зв’язку з обмеженням фінансування робіт, викладеними у Постанові Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану»:

- Будівництво, ремонт та облаштування споруд цивільного захисту (укриття, бомбосховища, тощо);

- Реконструкція та капітальний ремонт приміщень комунальної власності для розміщення внутрішньо переміщених осіб;

- Капітальний та поточний ремонт дорожнього покриття, облаштування тротуарів;

- Поточний ремонт об’єктів культурної спадщини та пам’яток архітектури;

- Придбання, встановлення джерел резервного живлення, необхідних для роботи комунальних закладів;

- Оплата  послуг програмного забезпечення;

- Придбання систем і засобів оповіщення та інформування населення;

- Придбання матеріалів для ремонту тепло, водо, електромереж;

- Придбання будівельних матеріалів, інвентарю, інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом.