Разом ми це зробили – тепловізор для наших захисників

Дата: 24.04.2023 12:17

Місяць тому дружина нашого земляка Сергія, який із перших днів повномасштабної війни боронить нашу державу від російської навали, оголосила збір на дороговартісний спеціалізований тепловізор нічного бачення. Його ціна здавалася захмарною близько 150 тисяч гривень.

Але завдяки нашому єднанню збір вдалося закрити.

Зокрема - значний внесок зробили працівники сільської ради та її структурних підрозділів зібравши 121 500 грн, односельчани Сергія кинули в благодійну скриньку 1900 грн, дружині воїна на картку перерахували 26 600 грн.

Сільський голова Василь Романюк особисто замовляв прилад та сьогодні вручив тепловізор нашому захиснику та його дружині.

«Ми не маємо права ні на мить забувати про те, що війна триває і наша допомога потрібна повсякчас, - наголосив Василь Романюк. - Тому працівники сільської ради постійно збирають кошти для наших воїнів, зараз триває збір на чергове авто для ЗСУ.

Тож запрошую депутатів та усіх небайдужих жителів громади долучатись до необхідної справи».