Презентація Програми інформатизації Якушинецької громади

Дата: 26.04.2023 12:26

Днями відбулась робоча зустріч у форматі онлайн, у якій прийняли участь представники Якушинецької сільської ради, котрі працюють над створенням Програми інформатизації громади.

Зустріч представників територіальних громад з  регіональною координаторкою Програми EGAP у Вінницькій області Дар’єю Радзіковською, керівником проєкту Оленою Поліщук, екпертом Юрієм Войціцьким та начальницею управління цифрової трансформації Вінницької обласної військової адміністрації Людмилою Попихач була організована задля того, аби громади мали змогу презентувати свої напрацювання, які стосуються Програм інформатизації, розкрити їх важливість і необхідність, а також розповісти про план її реалізації протягом 3 наступних років.

Представники кожної із 10-ти пілотних громад презентували власні Програми інформатизації, що були створені за допомогою використання цифрових платформ для візуалізації; розповіли які інструменти електронної демократії вже успішно запровадженні у громаді, поділились досвідом їхнього використання; показали власні цифрові геоінформаційні системи, які включають у себе шари та спеціальні умовні позначення; поділились процесом роботи засідань робочих груп, на яких обговорювали стратегічні та операційні цілі, а також ідеї щодо реалізації програми.

Після презентацій Програм інформатизації громад експерт проєкту Юрій Войціцький за допомогою інструменту візуалізації окреслив переваги напрацювань кожної із громад, що насамперед стосувались самої Програми інформатизації та форму її подачі, а також подякував громадам за плідну працю.

#Цифрова громада

#Програма інформатизації