"Громадський бюджет" - рухаємось далі

Дата: 04.05.2023 15:10

Цьогоріч, не дивлячись на воєнний стан та певні обмеження у фінансуванні деяких робіт, у Якушинецькій громаді стартував конкурс «Громадський бюджет». Ми активно запрошували мешканців долучатись та пропонувати на розгляд свої проєкти, адже завдяки цьому інструменту, жителі сіл громади, мають можливість вирішувати на що саме витратити гроші.

В результаті надійшло - одинадцять проєктів, різної тематики та направленості. Днями у Якушинецькій сільській раді відбулося засідання  Координаційної ради з питань громадського бюджету, під час якого члени ради та автори проєктів розглянули кожну ініціативу.

У зв’язку з обмеженням фінансування робіт, викладеними у Постанові Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» деякі проєкти не має можливості профінансувати.  Виходячи з цих обмежень було затверджено Перелік видів робіт, на основі яких можуть бути розроблені проєкти громадського бюджету і ми закликали авторів  звернути на це увагу, обираючи тему для своєї ініціативи.

Тож члени Координаційної ради шляхом голосування визначили перелік проєктів, які було допущено до подальших етапів конкурсу «Громадський бюджет».

Тож презентуємо Вам, шановні жителі громади, проєкти які надійшли до сільської ради та ті за які надалі Ви матимете можливість  проголосувати, аби вони були реалізовані.

Проєкт № 2.  «Гурток робототехніки для дітей та підлітків у с.Зарванці» (Заїка А.В.).

№ 3. «Системи і засоби оповіщення та інформування населення в закладі освіти КЗ "Зарванецька гімназія» (Мельник В.О.)

№ 4. «Асфальтування вулиці Шевченка в селі Некрасове» (Понятовський С.О.)

№ 5. «Асфальтування вулиць Дюківської та Пляжної у селі Зарванці Вінницького району» (Шевчук О.І.)

№ 7. “Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Садова в селі Якушинці Вінницького району Вінницької області” (Галіброда О.В.)

№ 8.  «Танцюй в комфорті» (Паренюк Ж.М.)

№ 10. «Створення системи обліку та регулювання чисельності безпритульних тварин та тварин (собаки,коти) приватних домогосподарств » (Сидорук Л.М.)

№ 11. Облаштування проїзду від вул. Степової в с. Зарванці (Бойко Т.В.)

Деякі із допущених до конкурсу проєктів потребують доопрацювання авторами, тож робота триває.

Вже в червні усі жителі Якушинецької громади матимуть можливість проголосувати за ці ініціативи.

Проєкти, які було відхилено через неможливість фінансування передбачених ними робіт: № 1 «Велопарковка для закладу освіти КЗ «Зарванецька гімназія» (Мельник В.О.); №6 «Давай танцюй!» (Степанова В.В.); № 9 «Спортивно-оздоровчий комплекс в селищі Березина» (Герус Д.П.).

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису