Вітання Василя РОМАНЮКА із Днями сіл Лукашівка та Лисогора!

Дата: 24.05.2023 09:32

Шановні жителі Лукашівки та Лисогори від щирого серця та від імені усієї Якушинецької громади вітаю Вас із родинним святом.

Це особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось.

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Впевнено можу сказати, що найбільшим багатством сіл є Ви, їх жителі – щирі, привітні та гостинні люди.

Від усієї душі зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку. Нехай серця наповнюються гордістю за свої рідні села, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Нині усім нам нестерпно боляче від втрат. Але ми маємо триматися, бути сильними, продовжувати жити, працювати і дякувати нашим Збройним Силам за кожен світанок!

Із повагою, Василь РОМАНЮК, голова Якушинецької громади.