Зміни у законодавстві щодо функціонування протипожежних формувань створених суб'єктами господарювання

Дата: 29.05.2023 14:49

Працівниками Вінницького РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області було проведено нараду з членами добровільних пожежних дружин  ТОВ "Фітосвіт ЛТД",  ПАТ "Дашківці", КНП ВОР "Клінічний центр інфекційних хвороб", ПАТ НЕК "Укренерго" ( Відокремлений підрозділ "Вінницяелектротехнологія") стосовно змін у законодавстві щодо функціонування протипожежних формувань створених суб'єктами господарювання. Було розглянуто наступні питання:
1. Порядок утворення та функціонування пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної пожежної охорони затвердженого Постановою КМУ  від 07 квітня 2023 року № 314.

2. Зміни до статті 63 Кодексу цивільного захисту України №5403-VI від 02.10.2012 року “Добровільна пожежна охорона”

3. Наказ МВС України від 13.03.2023 року № 184 “Про затвердження Порядку підготовки, перепідготовки членів пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної пожежної охорони”
   4. Застосування заходів адміністративного впливу членами добровільної пожежної дружини.