УВАГА - 3 червня стартує голосування за проекти Громадського бюджету

Дата: 30.05.2023 09:26

Ви УЖЕ можете реєструватись на платформі E-DEM, аби мати можливість віддати свої голоси.

Тепер лише від Вашого рішення залежить, які проєкти серед запропонованих нашими аторами будуть реалізовані у Якушинецькій громаді!

3 червня розпочинаємо голосування по Громадському бюджету!

Нагадуємо що у голосування можуть брати участь лише зареєстровані на території Якушинецької громади жителі.

Ви маєте можливість віддати свій голос за 1 великий та 1 малий проекти. Переглянути проекти можна за посиланням: Проєкти ТУТ

Ви УЖЕ можете реєструватись на платформі E-DEM, (аби потім не витрачати на це час) покрокова інструкція за посиланням:

Для тих хто не матиме змоги віддати свій голос онлайн, у робочі дні та часи працюватимуть 14 пунктів підтримки, туди Ви зможете звернутися аби віддати свій голос.