Ці діти – майбутнє Вінниччини, майбутнє України

Дата: 30.05.2023 14:34

Сьогодні до Якушинецької сільської ради завітали найталановитіші представники учнівської молоді громади на спілкування та чаювання із Людмилою Грабовою, заступницею сільського голови.

Ці діти за підсумками минулого навчального року здобули найбільше перемог у навчанні та спорті.

Зустріч відбулась у невимушеній атмосфері діалогу, кожному дали можливість висловитись та розповісти про свій досвід участі в олімпіадах та змаганнях, про емоції, які вони отримують від перемог, про конкуренцію та пошуки мотивації, про їх бачення освітнього процесу, говорили про серйозне та про веселе, від деяких висловлювань бігли «мурахи по шкірі», від деяких у присутніх сяяла усмішка.

Майже дві години у спілкуванні та частуваннях промайнули непомітно, із цими дітьми можна спілкуватись весь день і постійно буде про що говорити, адже вони розумні, освічені, начитані та мають свій власний погляд на будь яку ситуацію, а головне, не бояться висловлюватись та відстоювати свою думку.

Під час зустрічі Людмила Грабова вручила кожному Подяки та грошові премії від Якушинецької сільської ради.

Ці діти – майбутнє Вінниччини, майбутнє України, вони наша надія.